Plokščių mokykloje – daugiafunkciame centre spalio – gruodžio mėnesiais nevyriausybinė organizacija Iniciatyvaus Jaunimo Klubas „MES“ vykdė neformalaus ugdymo programą „Savęs pažinimo ir raiškos studija“.

Dėkojame studijos dalyvius aplakusiesiems svečiams: kirpėjoms Anželikai Dubickienei ir Rasai Kačerinskienei, visažistėms iš Šakių – Evelinai Drevininkaitytei ir Ivetai Danieliūtei, Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure dirbantiems projekto „Saugok sveikatą, kol jaunas“ Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinatoriui Martinui Eimučiui ir psichologei Jogilei Navickaitei, rajono tarybos narei Dinarai Gudaitienei ir mokytojai Dovilei Kazakauskienei. Studijos dalyviai ir jų vadovė dėkoja už jų savanorišką veiklą.

Paskutiniame studijos užsiėmime vyko studijos veiklos aptarimas bei aktyviausių studijos dalyvių apdovanojimų vakaras.

Studijos veiklos tikimasi vyks ir 2016 metais. Ir toliau užsiėmimų metu bus sudaromos sąlygos moksleiviams atsiskleisti, išbandyti save įvairiose situacijose ir veiklose, bus ugdomos ir plėtojamos vaikų kompetencijos.

 

Studijos vadovė Raslita Liudžiuvienė