2016-01-20 mūsų mokyklos devintos ir dešimtos klasių mokiniai kartu su mokyklos karjeros koordinatore Rasita Gokdere lankėsi Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre Kaune. Mokiniams buvo pristatytos centro parengtos  mokymo programos bei tolesnės karjeros galimybės. Devintokams ir dešimtokams buvo sudarytos galimybės aplankyti visus, profesinio mokymo centrui priklausančius padalinius ir mokymo bazes, išskyrus Pajiesio padalinį.Šiame padalinyje, moderniame žirgyne yra ruošiami žirgininkystės verslo darbuotojai. Šios specialybės mokosi ir buvusi mūsų mokinė Lina Onusaitytė.

Didelį įspūdį mokiniams paliko praktinio mokymo padaliniai: Grožio studija, Kirpimo, grožio ir susijusių paslaugų sektorinis praktinio mokymo centras „Modus“, Skalbimo – valymo mokymo dirbtuvės, Floristikos studija, Šunų kirpykla.