E- pamoka „Saugus internetas su „Ežiu“
Moksleiviai puikiai žino, kaip naudotis daugeliu išmaniųjų programėlių ir socialiniais tinklais, tačiau retai susimąsto, kokios grėsmės jų tyko internete. Šiandien, kai kone pas kiekvieną mūsų internetas yra tiesiog kišenėje, tampa svarbūs saugumo klausimai: mobiliojo įrenginio paruošimas ir naudojimas, saugus elgesys internete, elektroninės patyčios,  etiškas elgesys socialiniuose tinkluose.
Sausio 21 dieną Plokščių mokyklos – daugiafunkcio centro dešimtokai prisijungė prie iniciatyvos  „Kam to reikia?“.  „Omnitel“ žinių ir kompetencijų valdymo koordinatorius Rimvydas Jurkuvėnas 10 klasės mokiniams vedė e – pamoką, kur buvo akcentuota interneto saugumo svarba jauno žmogaus gyvenime.
Projektą koordinavo mokytoja,ugdymo karjerai koordinacinė grupės narė, karjeros koordinatorė Rasita Gokdere.