Kovo 1 d. tai ne tik pirmoji pavasario diena, atgimstančios gamtos šventė , bet ir bibliotekos apkabinimo diena. Šios dienos pradininku yra laikomas australas Juanas Mannas, kuris po ilgo laiko sugrįžęs į savo gimtąjį miestą buvo nustebintas, nes niekas jo nepasitiko. Jam kilo idėja-paėmė popieriaus lapą ir užrašė    “Nemokamas apkabinimas”. Ir pats buvo maloniai nustebintas, nes po keleto minučių aplink jį būriavosi žmonės, norintys jį apkabinti.

Psichologės V. Satur teigimu per dieną mums reikia apsikabinti keturis kartus, kad palaikytume gyvybę, aštuonis kartus- kad gyventume, dvylika kartų , kad augtume…

Mes negalime apkabinti saulės, mes  negalime apkabinti žemės, bet galime apkabinti medį, paukštį…

Pats geriausias draugas yra knyga, kuri mus niekada neišduos, nenuskriaus, tyliai ir ramiai sugers visas mūsų mintis. Ta proga mūsų bibliotekoje buvo surengta akcija ”Apkabinkime biblioteką”, kurioje dalyvavo ne tik moksleiviai bet ir bendruomenė. Savo skambiomis dainelėmis mus  atvyko pasveikinti darželinukai. Vėliau visi draugiškai apkabinome  lentynose esančias knygas. Ačiū visiems dalyvavusiems.

Bibliotekininkai Ilona ir Saulius