Kovo 1 d. Vaikų dienos centre baigėsi Šaškių turnyras, kuriame varžėsi 39 dalyviai, trijose amžiaus grupėse. Džiugu, kad tai tapo tradicija. Juk žaidimas šaškėmis moko vaikus maksimaliai susikaupti, nesiblaškyti, išlaikyti dėmesį nuo pradžios iki pabaigos. Padeda įgyti naudingų gyvenimo įgūdžių – vaikai išmoksta valdyti situaciją, priimti iššūkius, kūrybiškai spręsti iškilusius uždavinius, adaptuotis prie naujų sąlygų, atsakyti už savo veiksmus. Visi dalyviai buvo apdovanoti saldžiaisiais prizais, o nugalėtojai džiaugėsi padėkomis, medaliais ir Marijampolėje įsikūrusios įmonės UAB „Apto IT“ dovanomis.

Nugalėtojais tapo:

I vieta – Nikolaitis Saulius Pijus, Klimavičiūtė Justė, Jansavičius Eimantas,

II vieta – Vaičikauskas Marius, Kupstaitytė Miglė, Jansavičius Kristupas,

III vieta – Tamulevičius Edas, Stulgaitytė Janina, Vasiliauskas Kristupas.