Besparnis būtų gyvenimas,

Tuščias, niūrus, vienareikšmis,

Jeigu jo nenušviestų vaiko šypsnys,

Jei šviesus vaiko juokas

Nepaglostytų mūsų širdies,

Meilei jos nepažadintų,

Nepaskatintų globai, gerumui, kūrybai

 

Jau tradiciškai mokslo metų pabaigą ženklina graži šventė, šiais metais pavadinta „Didžiąja vaikų švente“. Renginio metu savo trumpas programas parodė visi mokyklos vaikų meno kolektyvai: mažieji liaudies šokių šokėjai, ansamblis „Volungėlė“, vaikų darželio ir priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtiniai ir gitaristų klubo nariai.

Šiandien pagrindinio ugdymo išsilavinimo pažymėjimai įteikti dešimtos klasės mokiniams.

Atitinkamą išsilavinimą patvirtinančius dokumentus taip pat gavo ir priešmokyklinio ugdymo grupės, ketvirtos bei aštuntos  klasių mokiniai. Pagerbti ir labiausiai nusipelnę mokiniai. Mokyklos direktorė N. Bitinienė įteikė net trisdešimt devynis padėkos raštus už labai gerą ir gerą mokymąsi, aktyvią visuomeninę veiklą, atstovavimą mokyklai įvairiuose renginiuose, konkursuose ir olimpiadose, aktyvią socialinę veiklą ir puikų mokyklos lankymą.

Dainų ir šokių šurmulys palydėjo vaikus į visų taip laukiamas atostogas.