Gegužės mėnesį Vaikų dienos centre vyko piešinių konkursas „Vabalai“. Centro patalpos pasipuošė nuostabiais ūsuotais, spalvotais, mažais, tikroviškais ir fantastiškais vabaliukais. Sulaukėme 137 piešinių, dalyvavo 39 vaikai. Nors paskelbus temą, vaikų akyse matėsi nerimas ir abejonės, ar sugebės pajausti vabalų pasaulį ir perteikti jį piešinyje. Bet pavarčius enciklopedijas, pamačius juos gyvai, sužinojus jų pavadinimus, suskaičiavus kojytes, pabandžius piešti ir piešiniui pavykus, baimė atslūgo. Išrinkti gražiausius piešinius buvo labai sunku, kiekvienas buvo savaip įdomus ir gražus, todėl buvo įsteigtos įvairiausios nominacijos. Kūrybiškiausiais piešiniais  buvo išrinkti Eriko Striūpaičio, Aistės Rimkūnaitės, Almantės Vasiliauskaitės, fantastiškiausi – Sauliaus Pijaus Nikolaičio, Rugilės Dzedolikaitės, Edo Tamulevičiaus, Giedriaus Barkausko, bendruomeniškiausias – Miglės Kupstaitytės, tikroviškiausias – Brigitos Barkauskaitės, dekoratyviausias – Kristupo Vasiliausko, puošniausias – Gabijos Vasiliauskaitės. Nugalėtojais tapo  Lukas Sabeckas, Guoda Kazakauskaitė, Eimantas Kazakauskas. Esame dėkingi biologijos mokytojai R. Samajauskienei ir dailės mokytojai R. Gokdere, pasidalinusioms su mokiniais savo profesinėmis žiniomis.