Vaikų dienos centras, Savęs pažinimo ir raiškos studija, bibliotekininkė Ilona Krištolaitienė bei socialinė pedagogė Neringa Pilypaitienė balandžio 18 d. po pamokų pakvietė vaikus prisiminti ir pasidžiaugti Šv. Velykomis. Vaikų dienos centro vaikai noriai dalinosi praėjusios šventės įspūdžiais, Velykų bobutės dovanomis, Velykų papročiais, tradicijomis, simbolika. Nors saulutė nelepino šiluma, vaikai džiaugsmingai lauke rideno margučius. Po linksmybių lauke 1-3 klasių mokiniai žiūrėjo filmuką apie Velykas, o 4-6 klasių mokiniai pasitikrino žinias viktorinoje „Velykų protmūšis“, kuris vyko bibliotekoje. Iš trijų komandų šauniausiai pasirodė „Zuikučiai“, tik vienu tašku atsiliko „Smegenūzai“ bei komanda „Tau nebūtina žinoti“. Pasitikrinę žinias, vaikai rinko stipriausią margutį. Nugalėtoju tapo Kristupo Vasiliausko (5kl.)  margutis.